Створення сайтів

Реалізація інтернет-проектів будь-якої складності: від сайтів-візиток до порталів.

Igroup Ukraine пропонує послуги з розробки сайтів та інтеграції їх з інформаційною системою Замовника:

  • Розробка сайтів
  • Розробка web-додатків
  • Модернізація сайтів
  • Web-розробка

Як ми працюємо?

Концепція сайту. Перший крок при розробці нового сайту – визначення його концепції. Концепція сайту визначається бізнес завданнями, які ставляться перед новим інтернет ресурсом.

Концепцію сайту можна класифікувати так:

  • Інтернет портал
  • Тематичний сайт
  • Інтернет-представництво (сайт-візитка, представницький сайт, корпоративний сайт, каталог продукції, інтернет-магазин, промо-сайт)
  • Веб-сервіс
  • Універсальні та спеціалізовані соціальні мережі

Домен і хостинг. Перш ніж починати роботу над сайтом, бажано визначитися з назвою (доменом) і хостингом (фізичне місце розміщення вашого сайту).

Замовник може виконати ці дії самостійно, а може скористатися нашими послугами щодо вибору та реєстрації домену та придбання хостингу.

Бриф. Найголовніше при розробці сайту точно визначити завдання і потреби Замовника. Тому для визначення потреб Замовника ми спільно складаємо Бриф, який дозволяє обом сторонам уточнити своє бачення майбутнього сайту. У процесі складання Брифу Замовник вибирає дизайнера, який максимально підходить конкретній компанії по духу, стилю та досвіду. При цьому якщо Замовник досконало володіє будь-яким графічним редактором може розробити дизайн самостійно.

Унікальний дизайн сайту. Після завершення роботи над Брифу, починається розробка дизайну. Створення дизайну – найскладніший етап, тому що дизайн – це завжди справа смаку.

Готовий дизайн сайту. Процес вибору дизайну сайту можна спростити використовуючи готові шаблони, яких удосталь є в Мережі. Наші фахівці готові допомогти вам з вибором готового дизайну.

Контент. Поки наші фахівці створюють дизайн і виконують роботи по web-розробці, Замовник не втрачає час дарма і готує контент (вміст сайту): тексти, фотографії, картинки, звуки, відео і т.п.

За погодженням із Замовником ми можемо взяти більшу частину роботи над контентом на себе. Більшу, тому що частина контенту знаходиться у Замовника в голові і передача його Виконавцю – теж робота.

Публікація сайту. Сайт готовий, контент розміщений, після прийому-передачі Замовник приймає рішення про публікацію. Можна викликати оркестр і розрізати стрічку, але не все так просто. Тому що в Мережі є ще кілька десятків, а то і сотень або тисяч сайтів з подібним змістом товарів, послуг та інформації. І щоб на Вашому сайті з’явилися відвідувачі потрібно здійснити додаткові заходи – заходи з пошукової оптимізації.

Пошукова оптимізація і просування сайту.

Існує безліч видів Інтернет-сайтів, ми готові допомогти в розробці будь-якого з них.