1866

Bing: підтримка HTTPS і шифрування запитів

шифровані запити Bing

У переддень Старого Нового Року стало відомо, що Bing реалізував підтримку захищеного пошуку за адресою https://www.bing.com. Раніше перехід за цією адресою приводив до помилки. Безпечний пошук реалізований за рахунок використання протоколу HTTPS, що дозволяє проводити SSL-шифрування пошукових запитів.

Сайрус Шепард з сервісу Moz поділився досить тривожним спостереженням: пошукова система Microsoft завжди надавала веб-майстрам вільний доступ до інформації про переходи за ключовими словами, що містяться в запитах, і в цьому їй помітно поступався Google, який на відріз відмовився ділитися даними про запити, за якими вони надходили на сайти з органічного пошуку. Жахлива статистика показує, що зараз вже 87% запитів, що надходять з основного пошуку інтернет-гіганта, належать до категорії “Not provided”.

Заповнити інформаційну прогалину маркетологи і веб-майстри завжди могли, звернувшись за допомогою до статистики Bing, що надає актуальні дані про переходи за ключовими словами. Однак вони можуть бути позбавлені і цієї можливості в разі, якщо Bing продовжить політику захисту пошукових запитів шифруванням. Представники Microsoft відзначають, що всі їхні зусилля спрямовані на поліпшення досвіду роботи з пошуком і дотримання конфіденційності користувачів при їх бажанні.

Компанія має намір і далі впроваджувати протокол HTTPS, а також зобов’язалася розробити в майбутньому інструменти для спільнот сфери SEO і SEM, що не порушують приватності даних користувача.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.