1693

Боротьба зі посилальними біржами триває: Google проти Backlinks.com

Backlinks.com

Пошукової лідер Google продовжує вести активну боротьбу з усіма відомими схемами «накрутки» посилань: на цей раз, за повідомленням видання Search Engine Land, песимізовані сайти, які користувалися послугами біржі Backlinks.com. Не приховує факт виключення з видачі посилальних бірж і керівник команди Google-пошуку по боротьбі з веб-спамом Метт Каттс, який зробив відповідний запис у Twitter.

Чергове вдосконалення технологій Google спрямоване на виявлення тих платних посилань, які з тих чи інших причин залишилися непоміченими пошуковими алгоритмами.

Нагадаємо, що про безперервну боротьбу провідної пошукової системи зі посилальними біржами повідомлялося в травні поточного року, а не так давно відповідні фільтри були застосовані до біржі GhostRank 2.0. А раніше, в грудні місяці, Метт Каттс вже заявляв про застосування санкцій проти посилальної біржі Anglo Rank, яка продавала посилання, що зв’язують сайти без будь-яких на те підстав.

Тепер провідні аналітики ринку стверджують, що Google направив каральні заходи проти сайтів, які співпрацюють з Backlinks.com.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.