1924

Чому Google не знімає санкції, навіть якщо порушень на сайті більше немає

Метт Каттс

Співробітники Google розповіли докладніше, як відбувається робота з запитами на перегляд, і яка інформація повинна в них міститися.

Насамперед, запити на перегляд потрібно відправляти, тільки якщо на сайт накладені ручні санкції (перевірити можна в інструменті The manual action viewer).

The manual action viewer

За словами Джона Мюллера, аналітика Google, не варто писати кілька коротких запитів на перегляд, що містять мінімум інформації – вони можуть ввести співробітників Google в оману щодо дій, які зробив веб-майстер. Може вийти так, що навіть якщо веб-майстер прибрав з сайту всі порушення, але написав про це надто коротко, команда Google може його не зрозуміти і не зняти санкції.

Загальні рекомендації з написання запитів на перегляд наступні: максимально повна і релевантна інформація про всі дії веб-майстер щодо усунення причин, за які сайт був покараний. Якщо є посилання на документ, який згадується в повідомленні – чудово, посилання на обговорення на форумі – чудово, додатковий контекст – чудово.

Щотижня Google отримує в середньому 5 тисяч запитів на перегляд, говорить Метт Каттс, керівник команди по боротьбі зі спамом в Google. Співробітники Google розглядають і відповідають практично на кожен з них. Більшість відповідей досить формальні, тому що у гуглерів просто немає часу вибудовувати детальний діалог з веб-майстром для кожного конкретного випадку. Крім того, форма для відповіді досить невелика і не дозволяє вписувати додаткову інформацію. Однак Google шукає способи зробити спілкування з веб-майстрами все ж більш детальним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.