1586

Facebook придбав Branch і Potluck

Днями компанією Facebook Inc. був придбаний сервіс обміну повідомленнями Branch, а також його дочірній проект Potluck, призначений для розповсюдження посилань. Таким чином, компанія робить черговий крок у бік закріплення в сфері комунікацій в режимі реального часу.

Примітним є той факт, що Джож Міллер, засновник стартапу Branch свого часу негативно висловлювався у бік Facebook. Відзначаючи спад популярності соціального сервісу серед підліткової демографічної групи близько року тому, він сказав, що Facebook в даний час значно поступається таким сервісам, як Instagram і Snapchat і є прикладом виключно поганого бренду.

Також, за словами творця сервісу обміну повідомленнями, команда обох проектів (Branch і Potluck) увіллється в колектив розробників, в даний момент зайнятих роботою над комунікаційними сервісами Facebook. Розташовуватися нова команда буде в Нью-Йорку, де основною її метою буде “об’єднання людей за інтересами”. Таким чином, в результаті покращений функціонал Branch повинен буде стати частиною соціальної мережі.

Facebook активно розвиває функціонал спілкування та пошуку в режимі реального часу. У червні минулого року в рамках цієї політики була введена підтримка хештегів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.