1977

Google представив новий алгоритм Hummingbird

Новий алгоритм Google - колібрі

Google продовжує розширювати свій «зоопарк» – вчора, в день свого народження, пошуковик представив новий алгоритм Hummingbird (Колібрі). Ім’я обрано невипадково – за словами Google, головні характеристики нового алгоритму – це швидкість і точність. Hummingbird почав працювати вже місяць тому. За словами Google, він опрацьовує 90% запитів.

Алгоритм направлений на роботу зі складними запитами – він вчиться сприймати питання не як окремі слова, а як єдину фразу, і відповідати на них відповідно.

Hummingbird прийшов на зміну основному алгоритму Google Caffeine, який був представлений в 2010 році, з метою підвищити швидкість індексування та надати користувачам більш свіжі результати. За словами розробників, запуск Hummingbird – це як новий двигун для старого автомобіля. Причому заміна відбулася настільки швидко, що практично ніхто з користувачів її не помітив. При цьому новий алгоритм продовжує використовувати елементи старого – алгоритми Панда і Пінгвін.

Як заявляє Google, запуск нового алгоритму не віщує смерті SEO. Всі вимоги до сайтів залишаються колишніми – вони повинні надавати користувачам унікальний, корисний і якісний контент. Усі сигнали ранжування залишилися колишніми, включаючи PageRank, якість сторінок і ключові слова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.