1615

Google знову взявся за біржі посилань

Недавно Метт Каттс натякнув веб-майстрам у Twitter, що використання бірж посилань не приведе ні до чого доброго. Багато хто сприйняв це як завуальоване попередження і не помилилися. Як повідомляє видання SearchEngineRoundtable, посилальна біржа Ghost Rank 2.0, яка співпрацює, в тому числі, і з великими російськими майданчиками, потрапила під «удар» Google, а разом з нею і сайти, які активно користувалися її послугами – вони були пеналізовані.

Починаючи з 19-20 вересня на Ghost Rank 2.0 стали надходити скарги – власники сайтів писали, що їхні позиції впали, або ресурс був взагалі виключений з пошукових результатів.

Адміністратори ресурсу Ghost Rank 2.0 визнали, що потрапили під санкції Google, додавши, що пошуковик став дуже суворий стосовно російських посилань.

Чорне SEO

У той же час інша мережа почала розсилати своїм клієнтам листи, в яких адміністрація повідомляє, що Google «добрався» і до них – домени мережі зникли з індексу, та просить власників сайтів видалити вхідні посилання з цих ресурсів. Назва мережі не повідомляється.

Варто відзначити, що обидві біржі вважали себе «невловимими», але як виявилося, пошуковик добрався і до них.

Схоже, Google перейшов до наступного етапу боротьби з платними посиланнями, і, за словами постраждалих, його алгоритми посилилися – найближчим часом ми напевно почуємо про нові «жертви» пошуковика.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.