1617

Коли посилання nofollow можуть нашкодити сайту?

Коли посилання nofollow можуть нашкодити сайту?

Метт Каттс, керівник підрозділу по боротьбі з пошуковим спамом Google, у черговому відео для веб-майстрів відповів на питання фахівця з Великобританії, чи може нашкодити сайту певний тип посилань з nofollow:

В даний час я займаюся побудовою посилального профілю, але не для маніпулювання пошуковими результатами, а щоб генерувати прямий трафік на свій сайт. Якщо я закриваю ці посилання атрибутом nofollow, чи може Google покарати за це?

Як правило, посилання, закриті nofollow не можуть нашкодити вашому сайту, повідомляє Каттс. Однак, якщо ви всюди залишаєте величезну кількість безглуздих коментарів з посиланням на свій ресурс, дратуєте користувачів і змушуєте їх скаржитися на ваш спам, то навіть якщо ці посилання закриті атрибутом nofollow, Google покарає вас за поширення веб-спаму, застосувавши ручні заходи.

Як приклад Метт Каттс згадав випадок на TechCrunch. Довгий час користувач з ніком anon.tc писав під статтями безглузді коментарі і постив посилання на сайт, який він просував, намагаючись залучити собі трафік з видання. Такі дії були розцінені як шахрайські маніпуляції і Google застосував відповідні ручні міри покарання за розповсюдження спаму, а не за посилання з nofollow.

“Вхідні посилання, закриті від індексації тегом nofollow самі по собі не можуть нашкодити сайту. Не дратуйте інтернет-користувачів спамними коментарями, створюйте цікавий контент і все буде добре”, – підсумував Метт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.