1600

Метт Каттс: блокуйте сторінки з автоматично згенерованих контентом

Метт Каттс

У новому відео для веб- майстрів Метт Каттс, керівник відділу по боротьбі з пошуковим спамом, відповідає на питання користувача з Нідерландів:

Чи робить Google відповідні заходи по відношенню до сайтів, що містять скрипт, який запам’ятовує пошуковий запит і по ньому автоматично створює сторінку ? Наприклад, користувач вводить в рядок пошуку «чи шкідливий кофеїн?», і в результатах видачі з’являється сторінка, заповнена рекламними оголошеннями та надписом «немає результатів за запитом чи шкідливий кофеїн?».

«Дійсно, подібний приклад – це один з випадків огидного user experience, – говорить Метт Каттс. – «Ми проти подібної активності і обов’язково зробимо всі необхідні заходи для усунення подібних сайтів».

Метт Каттс нагадав користувачам, що в розділі Рекомендації для веб-майстрів, вказані методи, які не варто використовувати власнику сайту, якщо він хоче займати перші позиції в ранжуванні. Одним із заборонених методів як раз-таки є автоматично згенерований зміст.

Пошукова система повинна подбати, щоб такі сторінки не були проіндексовані. У той час, поки Google вживає заходів проти них, Метт Каттс радить користувачам блокувати автоматично згенеровані сторінки. Згідно з рекомендаціями для веб- майстрів:

«Використовуйте файл robots.txt, щоб блокувати сканування сторінок результатів пошуку та інших автоматично створюваних сторінок, які не представляють інтересу для користувачів, які переходять на сайт з пошукових систем».

Ще один спосіб боротися з контентом низької якості – це повідомити про знайдений сайт в техпідтримку Google.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.