3670

Метт Каттс: що робити, якщо на вас напала Панда?

Алгоритм Панда

Метт Каттс продовжує відповідати на запитання користувачів. В черговий раз керівник відділу пошукового спаму Google розповідає про алгоритм Панда. Він відповідає на питання:

Не так давно Google остаточно інтегрував алгоритм Панда в процес індексації. Як веб-майстри можуть визначити, чи потрапив їхній сайт під дію алгоритму? І як зрозуміти, що покарання знято?

«Питання дійсно важливе, – говорить Метт Каттс. – Ми запустили алгоритм Панда пару років тому для боротьби з низькоякісним контентом в Мережі. Кожен місяць, як тільки з’являлися нові дані, ми випускали оновлення. Але поступово зміни і їх кількість ставали все менш значними, нарешті настав момент, коли ми прийшли до рішення розвиватися далі і включити алгоритм у процес індексації сайтів ».

Для того щоб розібратися, як себе вести, якщо сайт потрапив під дію алгоритму, Метт Каттс рекомендує веб-майстрам прочитати публікацію керівника команди ранжування Google Аміта Сингхала (Amit Singhal) та дивитися відео для веб-майстрів. Але головна порада для тих, хто боїться потрапити під дію Панди залишається незмінною: створюйте контент високої якості, який сподобається аудиторії, щоб люди захотіли його читати та ділитись ним.

«Після інтеграції Панди в процес індексації, контент став для нас одним з головних орієнтирів і ключовою метою всієї системи» , – продовжує Метт Каттс. – Якщо ваш сайт втратив позиції в ранжуванні, розберіться, чи містить він дубльований, скопійований або можливо це контент, який не представляє собою нічого цікавого? Придумайте щось унікальне та нове, і тоді ваш сайт підніметься в списку видачі».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.