2025

Можливо, Google оновив пошукові алгоритми

апдейт алгоритму «Пінгвін»

Західні фахівці повідомляють про появу численних скарг на помітні зміни позицій сайтів в пошуковій видачі і даних метрик DigitalPoint і Algoroo , натякаючи на недавнє оновлення алгоритмів Google.

Багато учасників форуму WebmasterWorld відзначили підозрілу активність пошукових роботів на своїх сайтах, різке зниження позицій у SERP, а деякі також запідозрили, що до їх ресурсів були застосовані ручні санкції. Серед позитивних ефектів можна назвати збільшення іноземного трафіку, яке було відмічено окремими фахівцями.

Всі ці зміни в основному пов’язують з можливим випуском чергового апдейта алгоритму «Пінгвін» або EMD (Exact Match Domain), який був запущений інтернет-гігантом у вересні 2012 року. Основною функцією фільтра EMD, за словами представників Google, є періодична перевірка статусу сайтів, на які він був накладений раніше. Тим не менш, не виключають того, що EMD все ж функціонує постійно, займаючись пошуком доменів за ключовими словами.

Нагадаємо, що в грудні минулого року Google вже спростовував будь-які припущення про запуск апдейтів. Однак аналітики практично одноголосно звинуватили інтернет-гіганта в жорсткості підрахунку Author Rank алгоритмів для серйозної чистки пошукової видачі від «зайвих» результатів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.