1646

Нові санкції Google за «Невідповідність зображення»

Невідповідність зображення

У Google з’явилася нова санкція під назвою «Невідповідність зображення» (Image Mismatch). Ручне покарання накладається на сайт, якщо картинка з нього не відповідає тому, що індексує Google і відображає в результатах пошуку.

У довідці Google повідомляється:

Якщо ви бачите це повідомлення про накладених ручних санкції, це означає, що деякі зображення на вашому сайті можуть інакше відображатися на сторінках з пошуковими результатами Google. Тому Google наклав ручні санкції на відповідні розділи вашого сайту.

Ручні санкції можуть застосовуватися як до всього сайту (Sitewide matches), так і до окремих його частин (Partial matches).

Анатолій Скальський, старший менеджер відділу пошукового просування агентства i-Media:

Якщо я правильно зрозумів, то йдеться, з одного боку, про боротьбу з клоакінгом, але тільки щодо картинок. Тобто про ситуацію, коли користувачеві та пошуковій системі віддаються різні зображення. У підсумку, перейшовши з видачі Google на сайт, користувач залишається розчарованим.

Звичайно, застосування санкцій в цій ситуації піде на користь всім, крім SEO-оптимізаторів, які застосовують чорні методи у своїй роботі. З іншого – боротьба з хотлінкінгом, тобто явищем, коли на сайті картинки завантажуються зі сторонніх ресурсів. Це також досить раціонально, тому що не завжди ці зображення завантажуються коректно.

Веб-майстри, які отримали такі повідомлення можуть перевірити, як відображаються картинки з їх сайту в результатах пошуку, виправити помилки, якщо вони є і подати запит в Google на перегляд сайту.