Gogetlinks

Gogetlinks – система розміщення платних переглядів з посиланнями на постійній основі. На сьогоднішній день є єдиною системою, що дозволяє використовувати графічні об’єкти. Gogetlinks співпрацює тільки з якісними і надійними майданчиками, гарантує повне збереження розміщених посилань.

Опис

Основне завдання оптимізаторів полягає в нарощуванні посилальної маси сайтів за допомогою спеціальних бірж. Однак, як відзначають представники Gogetlinks, вже зараз пошукові системи мають у своєму розпорядженні алгоритми, що виявляють подібні методи розкрутки практично зі стовідсотковою точністю, що не тільки знижує ефект від кампаній, а й призводить до накладання пошукових санкцій щодо майданчиків, на яких здійснюється рекламування.

Система Gogetlinks позбавлена ​​від таких недоліків і дозволяє оптимізаторові отримувати природні посилання на постійній основі, а веб-майстрам уникати застосування фільтрів з боку пошукових систем.

На даний момент Gogetlinks пропонує наступні варіанти співпраці:

  • Розміщення рекламних нотаток з посиланнями на рекламований сайт на постійній основі. Так як в подібних текстах посилання оточені словосполученнями, це дозволяє уникнути розпізнавання пошуковими системами і добитися швидкого приросту посилальної маси.
  • Розміщення контекстних посилань на тематичних ресурсах. Показуючи рекламні оголошення у вигляді посилань в текстах, рекламодавець впливає тільки на тих користувачів, які зацікавлені в пропонованих товарах.
  • Розміщення картинок-посилань. На сьогоднішній день Gogetlinks – єдина система, яка дає можливість додавати на сторінки сайтів графічні об’єкти з посиланнями і просувати таким чином проекти.

Як відзначають творці системи Gogetlinks, можливості сервісу дозволяють домогтися не тільки підвищення показників сайтів, а й збереження досягнутого ефекту протягом декількох років, що вигідно виділяє її серед інших систем.

Основні відмінності

Всі сайти, які реєструються в сервісі Gogetlinks, піддаються ручній модерації. При цьому ресурси, що здійснюють активний продаж посилань, або якщо їх наповнення являє собою згенерований контент, до участі не допускаються.

Посилання в Gogetlinks ставляться на весь термін існування сайту і оплачуються тільки один раз. Розробники системи гарантують їх збереження протягом трьох місяців. Також існує можливість їх страхування за 15 % від вартості на рік.

Якщо сторінка, на якій була розміщена посилання, не індексується протягом 45 днів, грошові кошти повертаються оптимізаторові.

Інтерфейс сервісу Gogetlinks зроблений простим і відрізняється зручністю як для рекламодавців, так і для веб-майстрів.

Історія

Система Gogetlinks з’явилася в 2009р. і є черговим продуктом, репрезентованим розробниками системи Miralinks. Керівником проекту Gogetlinks виступає Олексій Кураков.

На даний момент в сервісі Gogetlinks зареєстровано більше 42 тисяч користувачів і більше 6 тисяч сайтів.