Мета-тег

Мета-тег – це тег, що починається словом meta. У HTML документі він відповідає за певну службову інформацію. Мета-теги не видні відвідувачеві сайту, але важливі для роботів пошукових машин, тому що передають їм певні дані. Розташовуються метатеги в документі HTML всередині тега </ HEAD>.

Існують різні мета-теги. Одним з важливих є метатег Keywords. У цьому мета-тегу перераховуються ключові слова, які використані в тексті сторінки. Варто додати, що використання мета-тегу Keywords вимагає акуратності: потрібно стежити, щоб прописані ключові слова відповідали тим, що використані на ділі. Неправильне використання цього тега може бути причиною того, що сайт замість просування буде занесений в чорний список.

Ще один важливий мета-тег – Description. У ньому міститься опис сторінки сайту, яке допоможе пошуковій системі правильно зорієнтуватися при оцінці сайту. Рекомендується не нехтувати цим мета-тегом, заповнювати його точно, робити опис повним і привабливим для користувача: ця інформація використовується і публікується пошуковими системами в сніппеті.