Просування сайтів

У сучасному світі сайтце обличчя Вашого бізнесу, проте необхідно зробити так, щоб про Вас дізналися Ваші покупці. Згідно зі статистикою, на сьогоднішній день в Інтернеті нараховується понад 300 мільйонів сайтів. Знайти і вибрати серед усієї цієї безлічі саме Ваш ресурс потенційним клієнтам допомагає просування сайтів, в результаті якого сайт займає стійкі топові позиції в результатах пошукової видачі по цільових запитах. При цьому Ви можете самостійно вибрати список ключових слів залежно від пріоритетних у Вашій роботі напрямків або товарів.

Що таке SEO просування сайтів в мережі Інтернет?

SEO (Search Engines Optimization) являє собою продуманий комплекс дій, метою яких є підвищення позицій даного веб-сайту в пошуковій видачі по конкретних запитах.

Просування сайтів виступає досить ефективним інструментом реклами будь-якого бізнесу. Ваші послуги і товари потребують прямо зараз десятки тисяч людей! Щоб вони стали Вашими клієнтам, Вам просто потрібно повідомити їм про себе. І послуга просування сайтів підходить для цього якнайкраще, адже результати видачі не сприймаються більшістю користувачів як рекламні, а це означає, що довіра до них у пересічного користувача набагато вища.

Завдяки цьому SEO просування цілком заслужено вважається найбільш ефективним видом реклами. Як відомо, оффлайнова реклама (на транспорті, ТВ, радіо і т.д.) вже не так актуальна, як кілька років тому, адже найбільший потік інформації про послуги і товари йде зараз на споживача саме із Всесвітньої павутини. До того ж оффлайн-реклама на відміну від SEO відрізняється невиправдано високою ціною.

На противагу всім іншим способам заявити про себе SEO дає можливість не тільки підвищити впізнаваність бренду, залучаючи до нього ще більше потенційних споживачів, а й реально збільшити обсяг продажів, а, отже, і прибуток.

Досить широко поширена думка, що одноразового проведення робіт по SEO оптимізації сайту достатньо для досягнення стабільного результату, однак це в корені невірно. Щоб надовго підвищити відвідуваність Вашого ресурсу і Ваш прибуток, заходи з SEO просування повинні носити періодичний характер. При цьому не можна забувати, що SEO неможливо освоїти самостійно і за короткий час. Довіряти роботи з SEO оптимізації свого ресурсу необхідно тільки кваліфікованим фахівцям, компетентність яких підтверджена документально. Саме такі люди працюють в компанії «iGroup Ukraine». Ми знаємо про SEO просування все!

Наші фахівці мають значний досвід просування сайтів в різних тематиках, що дозволяє економити час і відразу підключати найбільш ефективні методи розкрутки. Також ми завжди можемо дати приблизний прогноз відвідуваності по кожному ключовому запиту, який буде досить близький до реальних цифр.

Робота над сайтом

1 етап робіт – Перший місяць

На цьому етапі проводиться внутрішня оптимізація всього сайту

  • формування семантичного ядра;
  • аналіз та наповнення контенту сайту;
  • побудова структури внутрішніх посилань;
  • технічна корекція коду сайту.

Проведені роботи прискорять просування та покращить видимість сайту в пошукових системах.

2 етап – Активна фаза

Роботи по зовнішній оптимізації сайту

  • складання анкор-листа;
  • отримання якісних посилань з трастових ресурсів;

 

SEO оптимізація в компанії «iGroup Ukraine»: наші переваги

У нашій компанії чітко організований процес роботи, тому всі етапи просування сайту відповідають вимогам максимальної ефективності і швидкості досягнення результату. На кожному етапі SEO здійснюється постійний контроль якості роботи, а клієнтам надається підтвердження виконаної роботи. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте впевненість в ефективному просуванні Вашого сайту.

Ми не тільки досягаємо високих позицій, але і даємо рекомендації щодо збільшення конверсії трафіку в продажі. Не секрет, що віддача від сайту складається з залучених відвідувачів і конверсії їх у покупців. Наша компанія працює не тільки над основним своїм завданням виведення сайту на першу сторінку видачі пошукових систем, але й аналізує трафік на сайті для подальшої його оптимізації.

Просування сайту з нашою компанією – це реальне збільшення клієнтів Вашого бізнесу!