Створення сайтів!Замовити сайт

Реалізація інтернет-проектів будь-якої складності: від сайтів-візиток до порталів.

Igroup Ukraine пропонує послуги з розробки сайтів та інтеграції їх з інформаційною системою Замовника:

Концепція сайту

Перший крок при розробці нового сайту - визначення його концепції. Концепція сайту визначається бізнес завданнями, які ставляться перед новим інтернет ресурсом.

Концепцію сайту можна класифікувати так:

Інтернет портал

це популярний веб-сайт, що надає велику кількість послуг і сервісів, відвідуваний великою кількістю користувачів. Більшість веб-порталів побудовано навколо пошукових машин і каталогів.

Тематичний сайт

це web-ресурс присвячений певній тематиці. Формат матеріалів може бути будь-який: простий текст, зображення, відео, аудіо і т.д. Дизайн сайту не обмежується якимись рамками і може бути як дуже простим, так і ексклюзивним.

Інтернет-представництво

це повноцінний інформаційний сайт про компанію. Інтернет-аналог центрального офісу компанії з усіма матеріалами і сервісами. Однак він доступний в будь-який час доби, в будь-якій країні, будь-якому населеному пункті, в будь-якій точці де є Інтернет-доступ.

Веб-сервіс

Незалежна система, яка виконує заданий алгоритм. Веб-сервіс може бути інтегрованим у сайт або ж бути автономним веб-додатком.

Універсальні та спеціалізовані соціальні мережі

інтернет-співтовариство користувачів, об’єднаних за будь-якою ознакою на базі одного сайту, який і називається в цьому випадку соціальною мережею. Іншими словами, соціальна мережа у всесвітній павутині будується на тих же принципах, що і в реальному світі, але відрізняється від реальних людських спільнот тим, що у функціонуванні мережі не грає ролі географічна віддаленість її учасників один від одного.

Домен і хостинг

Перш ніж починати роботу над сайтом, бажано визначитися з назвою (доменом) і хостингом (фізичне місце розміщення вашого сайту). Замовник може виконати ці дії самостійно, а може скористатися нашими послугами щодо вибору та реєстрації домену та придбання хостингу.

Бриф

Найголовніше при розробці сайту точно визначити завдання і потреби Замовника. Тому для визначення потреб Замовника ми спільно складаємо Бриф, який дозволяє обом сторонам уточнити своє бачення майбутнього сайту. У процесі складання Брифу Замовник вибирає дизайнера, який максимально підходить конкретній компанії по духу, стилю та досвіду. При цьому якщо Замовник досконало володіє будь-яким графічним редактором може розробити дизайн самостійно.

Унікальний дизайн сайту. Після завершення роботи над Брифу, починається розробка дизайну. Створення дизайну - найскладніший етап, тому що дизайн - це завжди справа смаку.

Готовий дизайн сайту. Процес вибору дизайну сайту можна спростити використовуючи готові шаблони, яких удосталь є в Мережі. Наші фахівці готові допомогти вам з вибором готового дизайну.

Контент

Поки наші фахівці створюють дизайн і виконують роботи по web-розробці, Замовник не втрачає час дарма і готує контент (вміст сайту): тексти, фотографії, картинки, звуки, відео і т.п.

За погодженням із Замовником ми можемо взяти більшу частину роботи над контентом на себе. Більшу, тому що частина контенту знаходиться у Замовника в голові і передача його Виконавцю - теж робота.

Публікація сайту

Сайт готовий, контент розміщений, після прийому-передачі Замовник приймає рішення про публікацію. Можна викликати оркестр і розрізати стрічку, але не все так просто. Тому що в Мережі є ще кілька десятків, а то і сотень або тисяч сайтів з подібним змістом товарів, послуг та інформації. І щоб на Вашому сайті з'явилися відвідувачі потрібно здійснити додаткові заходи - заходи з пошукової оптимізації.

Існує безліч видів Інтернет-сайтів, ми готові допомогти в розробці будь-якого з них.
Замовити сайт