1702

Чи впливає Google +1 на ранжування?

google +1

Компанія Moz продовжує ділитися результатами свого дослідження факторів ранжування Google. Вчора в блозі Moz був опублікований пост під назвою «Дивовижна кореляція Google +1 з більш високими позиціями у видачі». Згідно з отриманими даними, такий сигнал, як кількість +1 до посту дуже сильно корелює з високими позиціями сторінки в SERP Google. Фактично +1 навіть важливіше, ніж використання ключових слів. Крім того, фахівці помітили, що пости, відмічені кнопкою +1, індексуються практично відразу.

Дане дослідження прокоментував сам Метт Каттс, керівник команди Google Webspam. Він зауважив, що хоче «розвінчати ідею, що більша кількість +1 веде до більш високих позицій». За його словами, немає нічого дивного в тому, що контент з великою кількістю лайків або +1 краще ранжується. Це можна пояснити простим фактом: якщо ви створюєте унікальний контент, люди будуть посилатися на нього, лайкати його, ділитися ним в Facebook, ставити йому +1 і т.д. Але це не означає, що Google використовує ці сигнали в ранжуванні. Це означає, що ви просто розмістили якісний контент. Метт радить не гнатися за отриманням +1, а витратити час на створення хорошого контенту.

Втім, автори дослідження не залишилися в боргу. Вони погодилися з тим, що Google не використовує безпосередньо у своїх алгоритмах такий сигнал, як кількість +1. Але при цьому помітили, що розміщення контенту в Google+ дає певну перевагу для SEO. Розшарювання популярного поста в Google+ відомими авторитетними ресурсами рівносильно отриманню посилання від авторитетного джерела. І це трохи відрізняє Google+ від інших медіа платформ. «Мета не в тому, щоб зібрати велику кількість +1, а в тому, щоб поділитися контентом високої якості на Google+ і побудувати свій вплив через цей канал. Це може привести до світового успіху», – зауважили фахівці Moz.

Стали б ви використовувати Google+, якби знали напевно, що це допоможе вашим сайтам краще ранжуватися в пошуку?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.