1650

Чи всі коментарі з посиланнями є спамом?

Метт Катсс

Google Webmaster не рекомендує використовувати посилання в підписі, а як щодо посилань в коментарях? Чи вважається це залученням посилань в обхід правил Google Webmaster? А якщо посилання проставлено на відповідний по тематиці сайт, і коментар цілком осмислений? Чи всі коментарі з посиланнями є спамом?

Я постійно залишаю релевантні коментарі на релевантних сайтах. Наприклад, якщо хтось пише про «теорії змови» в темі про SEO, і мені хочеться довести, що це неправда, я залишаю коментар з посиланням на правдиву інформацію або офіційну заяву. І це буде коментар з моїм ім’ям, причому я часто ставлю посилання на свій блог, а не на блог Google Webmaster або якийсь ще, так як я пишу від свого імені.

І багато хто постійно так робить, це цілком нормально. Єдине – краще завжди підписуватися своїм ім’ям, щоб люди знали, з ким вони мають справу. Не слід підписуватися «Дешеві навчальні матеріали» або «Підроблені водійські права», або на зразок того. Назва вашого бізнесу завжди зустріне більш прохолодний прийом, ніж ваше власне ім’я.

Я б ще додав, ось що: якщо ваша основна стратегія залучення посилань полягає в написанні коментарів по всьому інтернету, і ви пишете їх настільки багато, що значна частина вашого посилального профілю представлена ​​коментарями, а не посиланнями реальних людей, то в якийсь момент це вже може вважатися шахрайством з посиланнями. У крайніх випадках у нас є право вживати заходів проти будь-яких нечесних, що вводять в оману, посилань, які на нашу думку можуть зашкодити правильному ранжуванню сайтів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.