1953

Джон Мюллер поділився SEO-порадами на 2016 рік

John Mueller

Під час чергової відеозустрічі для вебмайстрів спеціаліст відділу якості пошуку Google Джон Мюллер (John Mueller) поділився з учасниками порадами на 2016 рік.

За словами Мюллера, в прийдешньому році будуть, як і раніше, актуальними питання дружності сайтів до мобільних пристроїв, запуску швидких AMP-сторінок і обробки JavaScript. При цьому першочерговим завданням залишиться надання якісного контенту.

«У мене немає яких-небудь магічних SEO-порад для наступного року. Однак, можу сказати, що в 2016 ви почуєте багато від нас щодо mobile-friendly і AMP (Accelerated Mobile Pages). Питання оптимізації сайтів для мобільних пристроїв не втрачає своєї актуальності, оскільки багато ресурсів все ще не працюють на них, як слід. У цих напрямках, мабуть, буде найбільше змін.

Однак будуть і інші. З’явиться більше інформації про JavaScript на сайтах, за допомогою якої ми зможемо розібратися, як краще використовувати цей контент в пошуку і зможемо дати зрозумілі рекомендації з цього питання – що слід і чого не слід робити вебмайстрам.

Крім усього цього, контент високої якості – це перше, на чому слід зосередитися. Ще один важливий аспект – користувальницький досвід. Обидва ці моменту враховує Google. Ми хочемо ранжувати контент, який корисний для користувачів. І якщо ваш контент корисний для них, ми хочемо ранжувати саме його », – зазначив Мюллер.

Питання до Мюллера і відповідь на нього можна прослухати, починаючи з позначки 26:06 відеозапису:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.