1598

Google: чому не всі адреси в Sitemap потрапляють в індекс?

Google Sitemap

Наявність Sitemap не є гарантією того, що абсолютно всі сторінки в XML-файлі будуть повністю проіндексовані. Про це веб-майстрам в черговий раз нагадав Гері Ільєс, аналітик трендів з Google, який відповів на запитання в розділі Google Webmaster Help.

Схвильований веб-майстер поцікавився: чому, при тому що він додав в створений ним файл Sitemap 40 тис. адрес сторінок, проіндексовано було тільки сто з них. При цьому він порахував, що при повторній відправці XML-файла Google таки додасть в індекс більшу кількість сторінок. Проте, очікуваної реакції не було, і веб-майстер так і не зрозумів, що послужило причиною.

У своїй відповіді Гері зазначив, що наявність Sitemap ні в якому разі не гарантує того, що всі зазначені URL сторінок будуть додані в індекс пошуковика, і просто є доповненням, яке пришвидшує процес індексування. Також він підкреслив, що алгоритми пошукової системи найчастіше навмисно не додають абсолютно всі адреси, зазначені в Sitemap, оскільки ці сторінки не містять цінного з точки зору інформативності контенту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.