1591

Як старому сайту підтримувати свій рейтинг?

Фото Мета Каца

UW3YZXVKHV8A

Мет Кац відповідає на питання користувача з Нью-Йорка: “Моєму бізнесу і домену вже 14 років, і я бачу, як молодші сайти займають вищі позиції в пошуковій видачі. Чи є якісь способи захистити старі домени/сайти від більш молодих та спамних?“.

Я трохи зміню запитання. Залишимо осторонь спам – ми завжди намагаємося запобігти спаму у видачі. Поговоримо просто про старі і молоді домени. Це, насправді, цікаво, тому що зазвичай нам задають якраз протилежні питання. Люди пишуть: “У мене новий домен, і йому важко змагатися зі старими“. Так що цікаво бачити таке питання від власника старого домена.

Моя порада вам як власникові 14-річного сайту: спробуйте подивитися на свій сайт свіжим поглядом. Іноді в результатах пошуку можна зустріти старі сайти, які не оновлювалися роками – не оновлювався шаблон, структура сайту, взагалі нічого. Такі сайти виглядають, якщо чесно, несвіжими, застарілими. І користувачам це не подобається.

Так що, якщо у вас старий сайт, не варто відпочивати на лаврах, не варто покладатися тільки на свої колишні заслуги, бо більш нові, більш динамічні, більш зручні для користувача сайти можуть швидко вирости і затьмарити вас, якщо ви не будете постійно адаптуватися, еволюціонувати і крокувати в ногу з часом.

Солідний вік домену сам по собі не гарантує високих позицій у видачі. З’являється безліч нових доменів і компаній, які обходять старі. Я раджу власникам старих сайтів не сидіти склавши руки. Погляньте на ваш сайт свіжим поглядом. Чи відповідає він очікуванням користувачів?

Це всього лише моя порада. Ми багато говоримо про те, як просуватися і рости невеликим сайтам. Приємно, що і власників старих сайтів цікавить це питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.