Функція category_description()

Часто при розробці сайтів на WordPress потрібно отримати опис категорії, це можливо зробити за допомогою функціїї category_description ().

Отримує опис категорії, яке вказується на сторінці редагування публікацій в адмін-панелі (Публікації> категорії).

Якщо category_description () використовується на сторінці архівів, відмінної від category.php, то перед тим як використовувати функцію потрібно перевірити, що генерується сторінка категорій, а не сторінка міток, авторів, дат і т.д .. Зробити це можна умовним тегом is_category ().

category_description () працює на основі term_description ().

Повертає:

текст, опис категорії.

Використання

 

$ category_id (число)
ID категорії, опис якої потрібно отримати.
За замовчуванням: поточна категорія (в запиті)

Приклад

1. Приклад використання.
Виведемо на екран опис категорії 3 (id категорії), використовуючи оператор echo. echo потрібен для виведення опису категорії на екран, так як функція просто повертає опис і нічого не виводить.

 

В результаті, отримаємо опис категорії 3.

Важливо: якщо у категорії немає опису, функція повертає html тег br.

2. Виведемо на екран опис категорії (рубрики), використовуючи лозунг (альтернативну назву категорії), а не ID як у минулому прикладі. Для цього отримаємо ID за допомогою функції get_category_by_slug ().

 

Примітка: це скоріше наочний приклад і використовувати його я не рекомендую, тому, що немає необхідності отримувати всі дані категорії, лише для того, щоб отримати ID категорії.
Приклад вище можна так само замінити на цей, теж буде отримано опис категорії за лозунгом:

 

3. Очистимо опис категорії при виведенні, через фільтр term_description.
Припустимо у нас в описі категорії використовується шоткод [image = / посилання_на_картинку] ми використовуємо цей шоткод в інших місцях, але коли ми виводимо опис категорії, він нам не потрібен. Щоб його забрати скористаємося фільтром: